Loading...

Hakkımızda

İnşaatlarda kullanılan Kule vinç, dış cephe platformu, personel ve yük asansörü satış ve kiralama hususunda hizmet veren FNS MAKİNA 2013 yılında 3 ortak tarafından kurulmuştur.

FNS MAKİNA satış ve kiralama sonrası yedek parça ve servis hizmetlerine çok önem verir. Yetkili servisteki orijinal yedek parçalarla siz iş ortaklarına ekonomik ve kesin çözümler sunmaktadır. Kule vinç, dış cephe platformu, personel ve yük asansörü olarak FNS MAKİNA’nın kiralama parkında, 0-4 yaş arasında yaklaşık 100 parça makine bulunmaktadır.

Şu an Türkiye’nin en genç kule vinç parkına sahip olan FNS MAKİNA, projeye en uygun makinaları sunmak ve ihtiyacı tam olarak karşılamak konusunda oldukça iddialıdır. 

FNS MAKİNA, müşterilerine insan gücüne ihtiyac duymaksızın, yüksek performans  ve uygun niteliklere sahip envanterinde bulunan kule vinç parkuru ile projelerde herkese hitap eden ve tüm personellerin insan gücü ile zorlanmasını ve zaman kaybını önlemek için çözümler geliştirir. Projelerde kule vinçler ile karşılaştıkları yada karşılaşabilecekleri arıza ve problemleri saptanması ve çözümlenmesi aşamalarında kesintisiz Teknik Servis Hizmetlerinide verir.

FNS MAKİNA, sahip olduğu gücünü, kule vinç kiralama ve teknik servis hizmetleri alanındaki 7 yıllık  tecrübesinden ve deneyimli müşterilerinden alır. Bugüne kadar 2.000' den fazla proje ihtiyaçlarını FNS MAKİNA' nın  sunduğu yenilikçi çözümlerle karşılamıştır. Çok ofisli yapısı sayesinde farklı illerden gelen taleplere de rahatlıkla çözüm üretebilen FNS, deneyimli ekibi ile müşterilerine etkili ve hızlı hizmet sağlar. İddiali kiralama fiyatları, referansları ve servis hizmet anlayışı FNS' nin sağlam ve süreliliğe dayanan geçmisinin izlerini taşır. 

Uluslararası standartlar ile yerel deneyimlerin sentezinden oluşan hizmet anlayışı ile müşterilerine özel esnek çözümler üretir. Tüm projelere insan gücüne bağlı çalışmaların azalmasını hedefler. Alanındaki değişim ve gelişimde öncü rol oynayan projelerin verimliliğinin arttırılmasında etkin işleve sahip, uluslararası rekabeti ve evrensel başarı kritlerlerini kendine rehber edinmiş bir firma olmak vizyonuyla hareket eder. 

Türkiye' nin 81' ilinde kesintisiz sağladığı teknik servis hizmeti sayesinde, müşterilerinin farklı coğrafyalardaki farklı gereksinimlerine en hızlı ve doğru çözümü üretme konusunda kanıtlanmış bir iddiaya sahip olan FNS, projelerin gerektirdiği eşgüdüm ve  yakın takip yaklaşımı ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırır. 

Vizyon
En büyük hedefi üstün kalitede kiralama ve satış hizmeti ile en yüksek derecede müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Misyon
Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümler ile müşterilerinin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürünler sunmaktır.

Sertifikalarımız